بیمارستان صحرایی و سیار

بیمارستان صحرایی و سیار

بیمارستان صحرایی و سیار

ُ

بیمارستان صحرایی و سیار- معرفی محصولات شرکت اپتیما تکنیک

شرکت Optima Electro Hydraulic Ltd. (Optima Technic) یک شرکت مهندسی با تجربه است که برای ارائه راه حل های بهتر و اقتصادی تر سیار تاسیس شده است. ما راه حل های مختلف مهندسی سیار را متناسب با نیازهای مشتریان خود طراحی و تولید می کنیم. هدف ما ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا در سرتاسر جهان، بر اساس مقرون به صرفه ترین راهکارها، و در عین حال مراقبت از سیاره ای است که در آن زندگی می کنیم.
ماموریت ما هدایت بخش با پیروی از شیوه های نوآورانه و پیشرفت های تکنولوژیکی است. ما برای رشد مستمر در بازارهای هدف خارجی سخت تلاش می کنیم و از منابع خود به طور موثر از نظر ارزش ها، اهداف و استراتژی های شرکت برای سیستم ها و محصولات مورد نیاز کشور و جهان استفاده می کنیم.
چشم انداز ما این است که یکی از معدود شرکت هایی باشیم که با تولید محصولات قابل اعتماد، با کارایی بالا، بادوام و جدیدترین فناوری، راه حل هایی را پیدا می کنند که زندگی انسان را هم در کشورمان و هم در جهان آسان می کند.تمرکز بر نیازهای مشتریان، کیفیت، شادی، کارمندان، صداقت، نوآوری، مشارکت ما در جامعه، پایداری و کمال گرایی ارزش ها و اصول اساسی ما هستند. همه این ارزش ها و اصول اساسی روح Optima Technic را تشکیل می دهند و ما را به آینده ای موفق می برند.

سایت اصلی شرکت: https://www.optimatechnic.com/en

ُ

ما چه محصولاتی تولید میکنیم؟

ُ

بیمارستان سیار کانتینر

ما به عنوان Optima Technic راهکارهای بیمارستان سیار، کانتینرهای نظامی سیار و آشپزخانه های سیار به طور خلاصه هر گونه راهکار سیار کانتینری را ارائه می دهیم.
راه‌حل‌های بیمارستان سیار ما شامل کلینیک سیار جداسازی کووید-۱۹ مبتنی بر کامیون یا تریلر، واحد نمونه‌گیری سیار کووید-۱۹، آزمایش و آزمایشگاه سیار کووید-۱۹، واحدهای حمل و نقل سیار واکسن، بیمارستان‌های سیار، آی‌سی‌یو سیار (واحد مراقبت ویژه)، سیار یا سیار ( اتاق عمل)، سیار OR & ICU، آزمایشگاه سیار BSL2 و BSL3، بیمارستان های سیار صحرایی، دیالیز متحرک، بیمارستان سیار اورژانس، کلینیک سیار، واحد سیار دندانپزشکی، واحد سیار چشم پزشکی، جراحی سیار، رادیولوژی سیار (اشعه ایکس)، سی تی سی تی سیار -اسکن، اسکان سیار، 10 تخت – 20 تخت – 50 تخت – 100 تخت بیمارستان صحرایی و موارد دیگر….
راه حل های نظامی سیار ما شامل مرکز فرماندهی و هماهنگی سیار مبتنی بر کامیون یا تریلر، واحد فرماندهی و کنترل سیار، ایستگاه کنترل سیار و پناهگاه های نظامی، بیمارستان صحرایی نظامی، حمل و نقل پرسنل متحرک زرهی و غیره است.دیگر راه حل های تجاری سیار ما شامل نانوایی سیار مبتنی بر کامیون یا تریلر، آشپزخانه سیار، نانوایی و آشپزخانه سیار، واحد پذیرایی سیار، واحد آموزش سیار، دفتر سیار، سینما سیار، مهدکودک سیار، سردخانه سیار، کارگاه سیار، و مرکز زیبایی سیار و تمام راه حل های مبتنی بر کامیون و تریلر مبتنی بر پروژه.

ُ

ُ

ُ

پناهگاه نظامی سیار

خط مشی کیفیت و گواهینامه های ما

ما هر سطح از فرآیند تولید خود را کنترل می کنیم، بنابراین کیفیت، بهره وری انرژی و راحتی محصولات خود را تضمین می کنیم. گواهینامه هایی که ما داریم به محصولات ما اجازه می دهد تا استانداردهای بازارهای داخلی و بین المللی را برآورده کنند.
ما به عنوان Optima Technic دارای گواهی CE انطباق برای واحدهای بیمارستان سیار، ISO 9001:2015 (سیستم مدیریت کیفیت)، ISO 10002-2018 (سیستم مدیریت رضایت مشتری و شکایات)، ISO 14001-2015 (سیستم مدیریت زیست محیطی)، ISO 45001-2018 (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی)، گواهی جوشکاری TUV اتریش، گواهی انطباق با کنترل تولید کارخانه، گواهینامه های EN ISO 3834-2، گواهینامه های محل کار سالم و ایمن.
لیست محصولات شرکت به شرح زیر می‌باشد:
بیمارستان های سیار، کانتینری و صحرایی
کلینیک سیار کانتینر و تریلی
آزمایشگاه کانتینری سیار
مولتی کلینیک متحرک تریلی
تریلر اهدای خون
آی سی یو سیار تریلر
کلینیک سیار کامیون
اتاق عمل تریلر و کامینوی
دیالیز متحرک کانتینر و کامیون
ماموگرافی سیار کانتینر و کامیون
کلینیک ایکس ری سیار
کلینیک سی تی اسکن سیار
کلینیک دندانپزشکی سیار تریلر و کامیون
سردخانه اجساد سیار مُرگ تریلر
بیمارستان نظامی صحرایی
اتاق بحران سیار
اتاق کنترل پهباد سیار
آشپزخانه نظامی سیار تریلر
اتاق فرماندهی جنگ سیار
پناهگاه نظامی سیار

ُ

ُ

ُ

مطالب مرتبط:
مترجم ترکی استانبولی به فارسی در نمایشگاه
قیمت ترجمه ترکی استانبولی به فارسی
زبان انگلیسی چطور یادگیری را شروع کنیم؟
تحقیقات و بازاریابی صادرات به ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!