تبلیغات
مترجم ترکی استانبولی659 8888 0919 - فروش خط تولید(نورد) میلگرد آجدار دسته دوم
مترجم همزمان ترکی استانبولی و مشاور تجاری در ایران و ترکیه


فروش خط تولید(نورد) میلگرد آجدار دسته دوم

فروش خط تولید و ماشین آلات تولید (نورد) میلگرد آجدار دسته دوم موجود در ترکیه.این خط تولید و ماشین آلات تولید (نورد) میلگرد آجدار دسته دوم کاملا سالم بوده و هم اکنون در حال تولید است.
با خط تولید و ماشین آلات تولید (نورد) میلگرد آجدار دسته دوم  میتوان میلگرد های شماره 12 تا 25 را تولید نمود.
با استفاده از مواد اولیه میتوان در این خط تولید (نورد) میلگرد آجدار دسته دوم از 25 میلیمتر تا 130 میلیمتر میلگرد آجدار تولید نمود.
به عنوان مثال در میلگرد سایز 14 در ساعت میتوان 27 تن تولید نمود.
با مواد خام 130 در 130 میتوان در یک شیفت کاری 220 تن میلگرد آجدار تولید کرد.
خط تولید نورد میلگرد-قیمت خط تولید میلگرد آجدار-قیمت فروش خط تولید میلگرد-فروش خط تولید میلگرد از ضایعات-هزینه راه اندازی خط تولید میلگرد-فیلم تولید میلگرد-نورد میلگرد دستی-خرید دستگاه نورد میلگرد-تبدیل ضایعات آهن به میلگرد-تحقیق در مورد میلگرد-نصب و راه اندازی انواع خطوط تولید میلگرد ساده و آجدار-میلگرد حدیده ای-میلگرد ساده و آجدار از نمره ۱۶ تا ۲۸ میلیمتر-خط سیم مفتول‌های کلاف از قطر ۵/۵ تا ۱۶ میلیمتر و میلگرد آجدار-میلگرد اجدار خرید و فروش خط تولید خط نورد میلگرد اجدار فروش و خرید خط تولید خط نورد میلگرد اجدار-ماشین آلات خط نورد میلگرد اجدار فروش-خطوط نورد گرم فولاد میلگردمهندسی و بازرگانی-ماشین آلات برش و خم میلگرد آجدار-


حدیده کردن میلگرد آجدار 
در خط نورد رول در همان سرعت اما در جهت مخالف می چرخد. فلزی (شمش فولاد / اسلب)، شکاف بین دو رول در حالی که عبور غلطک (فاصله رول) تبدیل شده است تا ضخیم با تحت تغییر شکل پلاستیک. فاصله بین غلطک، کمتر از این فلز در ضخامت است، یک کاهش در ضخامت فلز نورد.

مواد رول به تصویب هر یک از "پاس" نامیده می شود. آلیاژها، هدف مکانیکی، فرایند چاپ توسط نیروهای فشار شعاعی اعمال شده به رول واحد ارائه شده است. شعاعی پرس توسط نورد تغییر شکل دال فولاد سطح رول اعمال می شود با کششی و برشی را تولید شده توسط اصطکاک بین رول ارائه، نورد مواد. اثر دیگری از نیروهای اصطکاکی، مواد این است که پیشرفت رول. ضخامت برش از مواد نورد کاهش می یابد، ازدیاد طول در طول و عرض "گسترش" نام خواهد شد مقدار کمی از افزایش داده شده است. مقدار انتشار ابعاد از مواد نورد، بستگی به قطر از نرخ اعمال تغییر شکل و غلطک. معمولا نورد گرم ورق فلز ریز توسط نورد سرد انجام شده است. در این فرایند، از مواد فلزی در یک عیوب ساختاری میکروسکوپی و با افزایش قدرت عملکرد و سختی و ساختار دانه کوچک تشکیل شده است رخ می دهد. با این حال شکل پذیری فلز کاهش می یابد. در این مورد، "آنیل" و باید برداشته شود.در طول سرد نورد فلز به جذب انرژی در یک مقدار زیادی، بخش بزرگی از این انرژی به تغییر شکل پلاستیک صرف در حالی که بخش باقی مانده به صورت گرما آزاد می شود. سطح صاف، ابعاد دقیق و یک نیروی نورد بالا لازم برای فرایند مخالف به ارائه قدرت بالا.
میلگرد، ساختمان های بتنی مجموعه به داخل بتن با هدف ملاقات با برشی و تنش کششی، به نام به خصوص به شکل میلگرد فولاد. می توان آن را در 12 متر ارتفاع تولید شده است. دنده در سطح سرد است با چرخاندن تولید شده است. خوب به احتمال زیاد به پوست کردن بتن بسیار کم است. به سمت بد آن است از طریق تقسیم بتن می باشد. ساخت و ساز فولاد آجدار فنی مسائل میلگرد در منگنز (Mn)، کربن (C) برای افزایش سرعت و کیفیت از آهن داغ از اثرات کار سرد تولید؛ افزایش میزان وجود کربن در آهن، که دوام مطلوب را تحت تاثیر قرار، بر حفظ در جهت مخالف، و منابع آهن شکننده. تولید میلگرد نسبت استاندارد حاضر کربن در آهن باید کمتر از 25٪ باشد. مشخص در جوش پذیری به خصوص در ساخت ساختمان های پیش ساخته برتری دارد. همچنین کربن بالا، در شکنندگی آهن در تولید آهن مرحله پیچش منجر خواهد شد و خم شدن را ترک خواهد کرد و / یا شکستن. میلگرد انعطاف پذیری در خارج از مانگا، Nb و پنجم، VOI، و غیره با استفاده از عناصر آلیاژی ارائه شده است. یکی از راه های بهبود کیفیت میلگرد، گرم نورد آجدار پیچ و تاب و میلگرد بعد، این است که اجرای فرآیندهای مانند نقاشی سرد است. پردازش، این روش زمان تولید را کاهش می دهد و باعث افزایش هزینه با توجه به پردازش اضافی. با خنک کننده آبی میلگرد نورد گرم بلافاصله پس از خروج از تولید حرارت داخلی و پس از آن است که به ارائه آب خو. در یک روش خنک کننده کنترل می شود، بلافاصله پس از خروج از نورد گرم میلگرد اصطبل خط وارد واحد رفع ویژه طراحی شده است. در واحد، به غیر از میلگرد های باقی مانده در معرض خنک کننده سریع، ضخامت بسته به زمان سخت شدن، مارتنزیت از ساختار تشکیل یک پوسته. مارتنزیت یک ساختار ریز دانه سفت و سخت است، اما دارای یک ساختار شکننده است. باید در معرض عملیات حرارتی.


 
صفحات
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :